Російський президент Володимир Путін потрапив у подвійний капкан: окрім патової ситуації у Сирії, дії глави Кремля у Криму стануть для нього фатальними, адже Кремль не знає, що робити далі з окупованими територіями.

У цьому переконаний російський політолог Дмитро Орєшкін, зазначаючи, що Путін не зможе вийти переможцем з обох військових конфліктів, тому розплата за його дії буде жорстокою.

"Залишається тільки заявити про перемогу і з розгорнутими прапорами звідти (з Сирії та Криму - ред.) вийти. Але це сприймуть як ознаку того, що Путін — несерйозна людина. Він щось затіяв і пішов. Тому і рахуватися з ним не варто. Ну, він убив тисячі людей і пішов. Путін в Сирії, як і в Криму, заліз в мишоловку. Швидко з'їв безкоштовний сир, а тепер незрозуміло, що робити. Йти назад? Так хвіст вже прищемили. Продовжувати воювати далі? Якщо далі продовжувати, то Росія буде все серйозніше занурюватися у війну. Потроху втрачати людей, більш інтенсивно витрачати матеріальні ресурси. Кожен день — $2-3 млн.", — повідомив Ореєшкін в інтерв'ю виданню Online.ua.

За його словами, росіяни не розуміють, що роблять російські війська в Сирії і ця тема є дуже непопулярною серед населення РФ. Також багато громадян усвідомили, що утримувати Крим Росія також не здатна.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що політолог викрив кремлівський план нардепа Надії Савченко.Загрузка...

Оставьте первый комментарий