Народний депутат від БПП та лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що він був заочно заарештований строком до 2-х місяців Київським районним суд м.Сімферополя.

"Постановою Київського районного суду м Сімферополя від 6 жовтня 2015 мені, як "обвинувачуваному у вчиненні злочину, передбаченого ч.2. ст. 280.1 Кримінального кодексу РФ було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком до 2-х місяців, вирахування якого визначено судом з моменту його екстрадиції на територію Російської Федерації або фактичного затримання на території Російської Федерації ", - написав Чубаров на своїй сторінці в фейсбуці.


Очередное послание оккупационных уродов….Постановлением Киевского районного суда г. Симферополя от 06 октября 2015 мне...

Posted by Рефат Чубаров on 28 октября 2015 г.

Депутат уточнив, що стаття 280.1 Кримінального кодексу РФ говорить:" Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації (введена Федеральним законом від 28.12.2013 N 433-ФЗ)".

Санкція за цією статтею передбачає штраф у розмірі від 100 тис. До 300 тис. рублів або в розмірі заробітної плати за період від 1 року до 2 років, або примусовими роботами на строк до 3 років, або арештом на строк від 4 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади. Ті самі діяння, вчинені з використанням ЗМІ, передбачають позбавлення волі на строк до 5 років.

"Таким чином, Російська Федерація, яка окупувала Крим, кваліфікує мої дії як громадянина України, що намагається всіма законними способами і діями сприяти деокупації Криму, злочинними", - написав депутат і закликав правоохоронні органи України негайно порушити "кримінальні справи щодо конкретних осіб (слідчого УФСБ Росії, судді, прокурора), які вчинили злочин проти нього як громадянина України ".

"Зайве говорити про те, що я не був повідомлений не тільки про дату і місце проведення судового засідання, а й характері пред'являються мені звинувачень. Тим більше, ніхто мене і не знайомив з матеріалами" слідства ", - підкреслив нардеп.

Крім того, він додав, що отримані документи направить в Європейський суд з прав людини.Загрузка...

Оставьте первый комментарий