Крим повернеться до України у єдиному випадку, - журналіст


12.08.2017 20:28:00Окупований Російською Федерацією Крим може повернутися до України відразу після падіння режиму Путіна і у випадку чергового референдуму. 

Таку точку зору висловив автор фоторепортажів із зони АТО і двох романів про війну на Донбасі – "Аеропорт" і "Рейс", – Сергій Лойко, передає "Апостроф".

На думку письменника, окупований Крим змушений буде повернути Україні будь-який російський політик, який змінить нинішнього президента Росії Володимира Путіна. "При Путіні цього не станеться в будь-якому випадку", – додав письменник.

"Крим – це ключ до того, щоб повернутися до світової спільноти, щоб були зняті санкції, без цього ніякі санкції не будуть зняті, так чи інакше, Крим доведеться повертати", – зазначив Лойко.

При цьому, на думку письменника, Крим Україні повернуть "так само, як і вкрали – крадькома, обманом".

Як відомо, раніше Сергій Лойко сказав любителям "русского мира": "Ця пропаганда впливає тільки на розжижені мізки тих, кому зовсім плювати. Ну він у першу секунду думає, що йому щось цікаво, а потім він закриває ящик і більше нічим не користується".

Він також розповів про демократію, пропаганду, про те, чого найбільше боїться Путін, про електоральний штаб президента країни-агресора та безкінечну сагу про Путіна, над якою щодня ламає голову його штаб.

"Більше всього Путін боїться погано виглядати по телевізору, бо він кожного дня в телевізорі. Я уявляю той головний біль, який переживає весь його штаб. У нього ж його електоральний штаб працює без упину з першої виборчої кампанії, тому що кожного дня вони вигадують інформаційний привід. Я уявляю: "– Завтра, що у нас завтра? – Завтра нічого. – Давайте білому ведмедю поставимо клізму. – Білому вставляли. – Тоді давайте цьому. – Туди зараз не долетиш, погода погана. – Принесіть із зоопарку". Словом такі якісь речі, що обов'язково наш "великий герой" має когось пожаліти, когось перемогти, комусь щось подарувати. Це найдовший телесеріал. "Який я класний" він називається", – зауважив письменник.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Боровий пояснив, чому Росія повертає біженців на Донбас.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров