Російська Федерація прикладає чималих зусиль для того, щоб розгойдати внутнішню ситуацію в Україні, а, відтак, багато фінансового ресурсу сьогодні отримують ліві сили, завданням яких є розгойдування ситуації в Україні.

Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак і додав, що, приміром, рух "За мир в Україні" є класичним прикладом роботи російських підривників в Україні.

"У Верховній Раді ми бачимо намагання окремих політичних сил зірвати важливі голосування, у тому числі були, на щастя, невдалі спроби зірвати і прийняття державного бюджету. Підключені до російського плану і "старі друзі" російських спецслужб - українські ліві сили, які почали пропаганду створення всеукраїнського антивоєнного руху "За мир в Україні". Головне завдання цього напрямку - розповсюдити серед населення ідеї необхідності припинення антитерористичної операції. Так, ми миролюбний народ. Ми за мир, але проти рабства. І не за мир з нахабою, який вдерся до тебе в дім і хоче в ньому жити", - повідомив Грицак в інтерв'ю виданню "Укрінформ".

За його словами, Кремль реалізує свої плани в Україні у двох небезпечних напрямках, які доводиться постійно викривати та зупиняти.

За словами Грицака, перший стосується регіонів України. За задумом російських кураторів, під гаслами децентралізації одночасно на сесіях багатьох обласних рад повинні були пролунати вимоги щодо впровадження "договірних відносин" між Кабінетом Міністрів України та місцевими радами. 

"У разі успіху цієї стратегії, регіони перетворяться на такі собі "удільні князівства". Згадаймо, чим це завершилось для Київської Русі - спаленням Києва та приходом хана Батия", - пояснює голова СБУ і додає, що другий напрям це -- створення окремих псевдотериторіальних громад на рівні окремих сіл та міст, які намагаються незаконно перебрати на себе функції держави.

Нагадаємо, інформаційне агенство раніше Грушевського, 5 повідомляло, що Путін злякався українського наступу на окуповані Росією території Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий