Кремль готовий розділити сфери впливу в Україні, - Боровий


04.01.2017 16:38:00Російський президент Володимир Путін сформував американському главі Дональду Трампу пропозицію, за якою Росія та США поділять сфери впливу у світі і, зокрема, в Україні.

Таку точку зору висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, зазначивши при цьому, що американський конгрес стане великою перепоною для Путіна.

"Очевидно, що спроба домовитися буде зроблена з боку Росії. Передпереговорна позиція з боку Росії сформульована: Кремль хоче поділити сфери впливу. Є надія використовувати можливий ізоляціонізм політики Дональда Трампа. Однак у США крім президента існує ще Конгрес, а там і демократи, і республіканці заявили, що обмінювати підтримку України на щось інше вони не погодятся", - повідомив Боровий для видання Online.ua.

Попри те, Боровий зауважує, що Кремль не здатний дотримуватися будь яких домовленостей і у Трампа це добре розуміють, тому не погодяться на таку пропозицію.

"Трамп явно налаштований на переговорний процес, на різні форми співпраці. Очевидно, що і Кремль на це налаштований. Але, виходячи із загальних концепцій інтересів обох країн, ясно, що вони не поєднані. Ніяких розділів сфер впливу бути не може", - повідомив Боровий.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Австрія надасть допомогу Донбасу у розмірі понад 2 млн. євро.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров