Кравчук зробив гучну заяву по Донбасу


04.01.2017 20:20:00Якщо главі Кремля Володимиру Путіну віддати український Донбас - він на цьому не зупинеться, а рушить далі, захоплюючи Одесу, Запоріжжя, Миколаїв.

Таку точку зору висловив першмий президент України Леонід Кравчук, зазначивши, що апелювати до країн Заходу при цьому буде запізно, адже Україна пасивна у питанні анексії Криму.

"Сьогодні ми Крим і Донбас віддати погоджуємося, а через якийсь час... Росія далі піде. Ми звертаємося до Заходу: "Слухайте, допомагайте, нас вже хочуть проковтнути", а нам відповідають: "Ну, ви ж від Криму вже відмовилися і від всього іншого відступіться", тобто за Донбасом Харків буде...", - повідомив Кравчук в інтерв'ю виданню "Гордон".

За його словами, не можна віддавати жоден клаптик рідної землі, оскільки це завжди має погані наслідки для країни.

"Ніколи, ні при яких умовах навіть клаптиком своєї території поступатися не можна, і якщо мене запитають: "Землю віддати або померти?" – я вибираю останнє. Так, смерть, бо інакше нічого не буде: ні народу, ні нації, ні історії – випалене поле залишиться. Народ як суб'єкт історії перестає існувати – ось що небезпечно: не випадково ж імена царів, державних діячів, які, я не знаю скільки, але багато століть назад свої землі від загарбників не вберегли, історія не зберегла – вони канули в Лету, з пам'яті нащадків стерті", - додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Києву підказали, як побороти пропаганду Кремля.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров