Війна на Донбасі - найгірший сценарій, який міг трапитись з Україною і, якщо депутати знову зволікатимуть із визначенням статусу окупованих територій, - конфлікт на Сході України триватиме й надалі.

Таку думку озвучив перший український президент Леонід Кравчук, додавши, що він ніколи б не допустив загострення на Донбасі.

«Я не знаю, що б я робив, якби я був президентом у нинішній ситуації, але точно скажу: я б такого не допустив. У моє президентське перебування проблеми були не менш складні, але ми їх вирішували за допомогою зустрічей і перемовин», - повідомив Кравчук в інтерв’ю виданню Politeka.

За його словами, українська влада має чітко визначити статус цих територій, оскільки таке визначення дозволить будувати грамотну політику України щодо Донбасу загалом. 

Крім того, Кравчук зазначив, що офіційний Київ має перестати вживати термін АТО на позначення військового конфлікту на Сході країни, а почати назвати його війною, бо таким чином Україна отримає більше можливостей для стримування агресора.

«Ми війну називаємо АТО, плутаючись у категоріях. А категорії – це ж не просто слова, вони відбивають процеси. Скажіть, будь ласка, яке ще АТО?! Це навіть не смішно. Ми не можемо навести лад у питанні торгівлі з регіонами, непідконтрольними Україні», - додав перший український президент.

Як відомо, раніше Кравчук заявив, що Крим та Донбас обов’язково повернуться до складу України, однак цей процес не буде швидким.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що заяву Кравчука, у якій він закликав Порошенка до прямих переговорів з Путіним.Загрузка...

Оставьте первый комментарий