Кравчук пояснив, що очікує Росію у разі наступу на Україну


05.01.2017 18:01:00Якщо Росія наважиться перейти у широкомасштабний наступ на Україну це стане останнім днем її існування, оскільки в такому випадку мове піде про відкриту окупацію європейської держави.

Таку точку зору висловив перший український президен Леонід Кравчук.

"Навіть якщо уявити, що Росія таки піде широкомасштабним кроком по Україні й постане питання про окупацію нашої держави, це буде останній день життя Росії. Тому що утримати Україну в покорі, утримати економічно, політично й духовно, я вважаю, нереально”, - переконаний натомість перший президент сучасної України Леонід Кравчук.

В той же час, директор Інституту зовнішньої політики Григорій Перепелиця вважає, що сценарій широкомасштабного вторгнення відкидати не варто.

"Насправді наступ можливий і ймовірність його доволі висока. Щоб зрозуміти це, достатньо проаналізувати глобальні тенденції. Росія досягла стратегічної переваги в Сирії й витіснила звідти Захід. У результаті вона почала відігравати ключову роль в перебігу війни не лише в Сирії, а й отримала карт-бланш на вплив на всьому Близькому Сході", - повідомив Перепелиця для газети "Експрес".

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що на Донбас очікують три сценарії розвитку подій у новому році.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров