Консультативну місію ЄС в Україні очолить начальник поліції Вільнюса фото
Конкурс на заміщення посади голови консультативної місії ЄС з реформування громадського сектора безпеки виграв начальник Головного комісаріату поліції Вільнюса Кястутіс Ланчінкас.

Про це він розповів в інтерв’ю литовському виданню Delfi.

"Я виграв конкурс на заміщення посади керівника місії Європейського союзу в Україні. Це консультативна місія. Ми будемо надавати допомогу Україні в реформуванні правоохоронних органів: поліції, прикордонних органів і інших", - розповів він.

При цьому, за словами Ланчінкаса, 7 січня Комітет політичної безпеки ЄС ще має затвердити його призначення на посаду глави місії.

"Якщо рішення буде позитивним, то 1 лютого мені вже треба бути в Києві. Контракт терміном на 1 рік. Якщо все піде добре, він може бути продовжений на строк до 3 років", - зазначив він.
Кястутіс Ланчінкас пропрацював на посту глави поліції литовської столиці майже сім років.

Нагадаємо, про те, що попередній  голова місії Кальман Міжеї йде з посади стало відомо на початку листопада минулого року.

Ексклюзивне інтерв'ю Кальмана Міжея виданню Грушевського,5 можна прочитати тут.

Рішення щодо розгортання Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України  було прийнято Радою ЄС із закордонних справ 22 липня 2014 року.

Нині до завдань місії належить "стратегічне консультування" українських безпекових відомств та координація донорської допомоги для реформи сектора цивільної безпеки.

за матеріалами Європейської ПравдиЗагрузка...

Оставьте первый комментарий