Комісар ЄС від Німеччини Гюнтер Еттінгер опинився в центрі скандалу за політ до Угорщини приватним літаком лобіста, пов'язаного з Кремлем.

Комісар з питань цифрової економіки заперечує, що в цьому було щось гідне осуду, і каже, що погодився летіти з бізнесменом, бо інакше запізнився б на планову зустріч з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Однак критики кажуть, що єврокомісар порушив правила ЄС, які забороняють чиновникам приймати подарунки вартістю більше €150.

Пана Еттінгера вже і раніше критикували за те, що він у промові скористався некоректним окресленням для китайців. Приватним літаком бізнесмена на прізвисько "пан Газпром" Гюнтер Еттінгер скористався 18 травня, коли в Будапешті проходила конференція про майбутнє автомобільної промисловості.

Він мав заплановану зустріч з угорським прем'єром увечері напередодні і, якби не прийняв пропозицію Клауса Мангольда полетіти його приватним літаком, то, за його словами, запізнився б.

Однак організація, яка веде глобальну кампанію боротьби з корупцією, Transparency International заявила німецьким медіа, що пан Мангольд є ще й лобістом, тісно пов'язаним з президентом Росії Володимиром Путіним.

Читайте такожПретендент на посаду держсекретаря закликав до озброєння УкраїниЗагрузка...

Оставьте первый комментарий