Клієнтам "Приватбанку" варто задуматись над тим, щоб вберегти власні "кровні" від небажаних перспектив, адже, якщо націоналізація банку відбуватиметься не за планом, то свої гроші вони отримають вже у Фонді гарантування вкладів.

Таку точку зору повідомив провідний український економіст Андрій Новак, зазначивши, що у разі, якщо таки націоналізація відбудеться,попередній власник фінустанови має розрахуватись із вкладниками. 
.
"Якщо ж напівдико (відбуватиметься націоналізація, - ред.), то буде повторення історії з десятками українських банків, які були ліквідовані за останні 2 роки зі втратами вкладів і надією на компенсацію лише у межах формули Фонду гарантування вкладів до 200 тисяч гривень і не більше", – повідомив Новак в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

За його словами, приблизно 50% громадян України використовують платіжні системи "Приватбанку", а кожен третій – вкладник цього банку чи користувач кредитом.

Також Новак зазначив, що для націоналізації "Приватбанку" наразі немає ні економічного, ні фінансового підґрунтя. 

"Це лише логіка особистих стосунків між президентом України та власниками "Приватбанку". Напевно, між ними є певний конфлікт по лінії бізнесу. На найпростішому рівні це схоже на те, що президент України хоче здійснити перерозподіл банківської системи на користь своїх банківських структур і використовує для цього повністю підконтрольний собі Нацбанк", – зазначив економіст.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що пенсію українців у наступному році буде лихоманити.Загрузка...

Оставьте первый комментарий