Кількість випадків захворювання на грип у Києві б'є всі рекорди, а, відтак, вже найближчим часом мешканців столиці масово відправлятимуть на карантин. Прогнозується, що запровадять його вже через два тижні.

Таку точку зору висловив хірург, кандидат медичних наук Віктор Сидоренко, зазначивши, що запровадження карантину співпаде із канікулами у школах, що призведе лише до збільшення кількості хворих громадян.

"Думаю, що дуже скоро в Києві буде оголошено карантин, тим більше що за два тижні повинні початися дитячі канікули, і це дуже непогано. Якщо ви пам'ятаєте, минулими роками оголошували карантин трошки раніше, ніж починалися канікули, і це приводило до того, що захворюваність, особливо серед дітей, була набагато нижчою", - повідомив Сидоренко для радіостанції "Голос столиці".

За його словами, зростання кількості хворих пов'язане із тим, що жителі столиці свідомо відмовляються від лікарняного через боязнь втратити заробіток, а іноді - роботу загалом.

"Люди розуміють: коли вони на роботі, вони можуть заробити більше, вони не втратять свою роботу, і тому вони просто бояться йти на лікарняний", - додав Сидоренко.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що українцям найближчим часом прогнозують зростання вартості світла.Загрузка...

Оставьте первый комментарий