Лише власна стретагія деокупації захоплених Росією територій Донбасу здатна привести Україну до перемоги, без такого плану - Україна приречена на довгу гру за чужими правилами.

Таку точку зору висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, коментуючи чергову спробу заровадження режиму тиші на Донбасі з 24 грудня.

"Немає жодних підстав вважати, що РФ змінила свою тактику. В останній концепції зовнішньої політики РФ немає навіть натяку, що Росія міняє свої цілі по Україні. РФ не збирається міняти свої способи взаємодії ні з Україною, ні з Європою, ні з Америкою", – повідомив експерт у коментарі виданню "Слово і діло".

За словами Сунгуровського, Росія займе вичікувальну позицію і дочекається остаточних результатів виборів у більшості европейських країн, однак для нашої країни така зміна може не принести позитиву.

"Поки не видно, що це буде на користь України. Однозначно, чекати Україні далі – неправильно", – зауважив Сунгуровський і додав, що Києву потрібна власна стратегія деокупації Донбасу та Криму.

"Вже три роки говорять про необхідність власної стратегії по Донбасу, а вона досі ходить колами, невідомо з яких інстанціях. Як можна говорити про врегулювання конфлікту? Чекати, що все само собою вирішиться? Такого ніколи не буде. Якщо немає своєї стратегії, то ти живеш або по стратегії свого партнера, або агресора. По-іншому не буває" – заявив експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про те, що Кремль активно фінансує "ліві" сили в Україні, намагаючись у такий спосіб розгойдати внутрішню стабільність в державі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий