Бійці АТО, яким загрожує кримінальна відповідальнсть, отримали довгоочікувану амністію. Парламент проголосував за відповідний законопроект і тепер його має підписати президент Петро Порошенко.

Про те, хто з українських захисників першим потрапить під амністію розповів перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат Микола Паламарчук.

"Це злочини невеликої тяжкості, які не мають ознак тяжких та особливо тяжких. Ну, наприклад, хтось привіз боєприпас якийсь. Хтось привіз зброю, це також не підпадає під тяжкий злочин. В першу чергу будуть звільнятися ті, хто є інвалідами. Президент правильно зробив, що закон раніше заветував, тому що там було багато невизначеностей. Тому привели у відповідність з поправками президента і прийняли", - повідомив Паламарчук в інтерв'ю радіостанції "Голос столиці".

За його словами, законопроектом про амністію судимість знята не буде, оскільки такий процес регулюється іншим законом.

" Є термін погашення судимості. Цей закон не відноситься від того, чи буде знята судимість. Є закон, який передбачає, як знімається судимість, там є певний термін", - пояснив перший заступник голови комітету ВР.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського 5, повідомляло, що нардеп Надія Савченко перейшла на сторону сепаратистів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий