Масові повідомлення про націоналізацію Приватбанку є спробою інформаційного тиску на бізнесмена-олігарха і власника групи "Приват" Ігора Коломойського і саме з цією метою нагнітають паніку довкола цієї фінансової установи.

Таку точку зору висловив експерт банківської сфери Ігор Шевченко і давав, що таким чином Коломойського намагаються поставити на місце.

«Я особисто вважаю, що це безпосередньо виключно формат інформаційного тиску на Коломойського. Інших аргументів, пояснень у мене немає, тому що зараз для того, щоб націоналізувати або іншим способом усунути від керівництва або від власності Коломойського, для цього треба бути або дуже авантюрною людиною, я маю на увазі того, хто буде приймати остаточне рішення, або людиною, яка дуже впевнена у собі», - повідомив Шевченко в ефірі радіостанції "Голос столиці".

Як відомо, сьогодні ПриватБанк повідомив про навмисну інформаційну атаку на фінустанову. Заступник голови правління банку Олег Гороховський уточнимв що про націоналізацію банку мова не йде взагалі.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про зміни, які очікують на підприємців найближчим часом.Загрузка...

Оставьте первый комментарий