"Хресну ходу" в Києві будуть стерегти 4,5 тис. поліцейських фото

Безпеку "хресного ходу" УПЦ Московського патріархату в Києві забезпечуватимуть близько 4,5 тис. співробітників поліції.

Про це повідомила в ефірі телеканалу "112 Україна" глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

"Наше найголовніше завдання, щоб під час "хресної ходи" не допустити будь-яких провокацій, а найголовніше, щоб ми, як поліцейські забезпечували громадський порядок і безпеку", - сказала Деканоідзе.

За її словами, після недавнього вбивства Павла Шеремета, який стався в центрі Києва, у неї були сумніви щодо проведення в місті масових заходів.

"Після того вибуху, який стався в центрі Києва (вбивство Павла Шеремета - ред .) я особисто сумнівно була налаштована, щоб проводити в Києві якісь масові заходи, але у нас є Конституція і вона говорить чітко про права на демонстрацію, висловлювання, пересування і т.д. Це дуже важливо, і, звісно, "хресна хода" пройде через Київ, скоріш за все. Ми не тільки будемо в Києві забезпечувати правопорядок, а вже кілька тижнів забезпечуємо його з обох сторін, сходу (там йде десь близько 200-250 осіб) і з заходу (зараз близько 800 осіб). Вони вже знаходяться в Київській області, там задіяна не тільки Нацполіція, ми співпрацюємо з СБУ і Нацгвардією. у Києві під час Хресної ходи безпеку забезпечуватимуть близько 4,5 тис. поліцейських, це дуже важливо", - заявила глава відомства.

"Ми будемо максимально задіювати наші сили, щоб це пройшло тихо і спокійно", - додала вона.

Як повідомлялося, активісти громадської органаізаціі ОУН, близько 50 осіб, зі спальниками і карематами розбили пікет на 19 кілометрі траси Київ-Житомир. Вони мають намір 25 липня не пустити учасників "хресної ходи" до столиці.

В УПЦ МП, в свою чергу, заявили, що "хресний хід" пройде в Київ, незважаючи на пікет ОУН.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України російські спецслужби мають намір використовувати "хресний хід" Української православної церкви Московського патріархату для організації провокацій.

Для учасників "хресного ходу" УПЦ (МП) в Києві будуть встановлені металошукачі, а також введений паспортний режим.

При цьому Бориспільська міська рада на позачерговому засіданні в п'ятницю заборонила "хресний хід" УПЦ МП через Бориспіль.Загрузка...

Оставьте первый комментарий