Росія може відкликати визнання паспортів фейкових республік Донбасу, однак позиціонуватиме свої дії як аргумент для Києва із вимогою виконати Мінські угоди. Кремль досі наполягає, що саме Україна є порушником цих угод.

Таку точку зору висловив російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський, додавши, що Росії насправді не потрібні утриманці на Донбасі.

«Росія явно порушує наявні домовленості. Росія цими заявами говорить, що ми не порушуємо, а це у вас там гуманітарна катастрофа. Якщо ви виконаєте Мінські угоди, то ми скасуємо визнання цих документів. Але Мінські угоди адже спочатку так було сформульовано, що їх виконати було взагалі неможливо», - повідомив Радзіховський для видання «Апостроф».

За його словами, Росія вимагає, щоб Україна провела конституційну реформу і дала фейковим "ДНР" і "ЛНР" якісь особливі права.

«Тобто, щоб вона самоліквідувалася заради розваги Кремля. А Україна вимагає, щоб Росія повністю прибралась з "ДНР"/"ЛНР", а далі ми самі з ними розберемося. Обидва трактування очевидно абсурдні і ніхто на це не піде. Тому це все просто пусті балачки», - переконаний журналіст.

Радзіховський вважає, що єдине, щого прагнула Росія визнанням цих «офіційних документів» - всунути Україні троянського коня, однак зрозуміла, що зробити це не вдасться, а на приєднання квазідержав до РФ Москва ніколи не піде.

«В результаті цей безглуздий довісок повис на шиї Росії. Росія їх годує, напуває, а що з ними далі робити – абсолютно незрозуміло. Якщо хтось каже, що Росія збирається їх приєднати до себе – це нісенітниця. Ніколи Росія на це не піде, тому що це у всіх відносинах невигідно. Єдине, що навколо питання Донбасу створюється загальна метушня, цей "бентежний вогонь" такий же безглуздий і безцільний, як перестрілки в Донбасі», - додав він.

Журналіст переконує, що визнання паспортів так званих ДНР-ЛНР це – не крок до заморожування. Хоча з іншого боку, враховуючи, що Путін сам собі господар, може відбутися все, що завгодно.

«Це залежить, в будь-якому випадку, не від України і від Росії, і вже тим більше не від "ДНР", "ЛНР". Це залежить виключно від позиції громадянина Трампа і європейців. Путін розраховував на їх зміну у відношенні себе, розраховував, що вони будуть більш податливими, що підуть на зняття санкцій. Але цей номер не пройшов. І образи, які з цього приводу виникли, виливаються ось у такі дії. Ах, ви не хочете, ах, ви не йдете, значить ми визнаємо паспорта. Століттями Росія стає на ті ж граблі», - підсумував російський журналіст.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Путіна вистачить лише на один день війни з Україною.Загрузка...

Оставьте первый комментарий