Перш ніж дозволяти миротворцям зайти на окуповані Росією території Донбасу цю ідею необхідно дослідити і переконатися, що це не пастка.

Про це заявив 68-й держсекретар США Джон Керрі на 14-й щорічній конференції YES в Києві в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Треба переконатися, що це не якась пастка", - сказав він.

Керрі також визнав, що в період його керівництва Державним департаментом був розчарований Мінським процесом, відсутністю адекватної реакції на домовленості в "нормандськім форматі" і говорив Путіну про необхідність рухатися швидше.

Як відомо, раніше Керрі завив, що підтримка України з боку США, її санкції проти Росії завадили країні-агресору окупувати Київ.

"... Ми тверді в підтримці демократичної України, а ті, хто скаржаться, повинні подивитися на реалії: наші санкції, наша участь, наша підтримка України насправді завадили очікуванням Росії на те, що можна легко дістатися до Києва. І протягом останнього року вони заплатили величезну ціну в результаті цих санкцій ", - повідомив він.

Як відомо, багато українських політиків і представники експертного співтовариства критикували США за небажання надати Україні летальну зброю для захисту від російської агресії.

Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер раніше заявив, що США можуть переглянути політику надання військової підтримки Україні, тільки якщо відбудеться масштабне відновлення бойових дій з великим настанням російських військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Кучма вказав на умову миру на Донбасі.

Оставьте первый комментарий