Кабмін схвалив концепцію програми реформування і розвитку ОПК до 2020 року фото

Кабінет міністрів України схвалив концепцію державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) на період до 2020 року. Відповідне розпорядження № 19-г від 20 січня опубліковано на сайті уряду.

Згідно з розпорядженням замовником програми визначено Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ). МЕРТ і інші зацікавлені органи виконавчої влади повинні розробити та подати Кабміну у двомісячний строк проект цільової програми.

Згідно з концепцією, в даний момент ОПК не може задовольнити потреби Збройних сил у сучасному озброєнні і військовій техніці, що загрожує національній безпеці.

У концепції також зазначені основні причини виникнення проблеми та обґрунтування необхідності її розв'язання програмним методом. Основними причинами є:

- Збільшення обсягу потреб ЗСУ, інших утворень відповідно до законів військових формувань в озброєнні і військовій техніці у зв'язку із загрозою національним інтересам і національній безпеці;

- Відсутність в Україні необхідних умов для розвитку мікроелектроніки, нанотехнологій, що унеможливлює створення перспективних зразків озброєння і військової техніки;

- Недостатні обсяги державного оборонного замовлення;

- Незадовільний рівень фінансування з державного бюджету заходів щодо розвитку оборонно-промислового комплексу.

Метою програми є створення умов для підвищення рівня функціонування ОПК, що дозволить задовольнити потреби Збройних сил, інших утворених відповідно до законів військових формувань в сучасному озброєнні і військовій техніці, а також буде сприяти створенню і розвитку цілісної системи оборонно-промислового комплексу на принципах збалансованості відповідно до потребами внутрішнього і зовнішнього ринку.

Програма буде виконуватись у два етапи: з 2016 по 2017 рік і з 2018 по 2020 рік.Загрузка...

Оставьте первый комментарий