Іспанський уряд подав у суд на каталонських сепаратистів  фото

Кабмін Іспанії закликав Верховний суд королівства анулювати прийняту в середу резолюцію про відокремлення Каталонії, а також оцінити законність дій спікера каталонського парламенту Карми Форкаделль, яка дозволила відбутися голосуванню, повідомила заступник прем'єр-міністра у тимчасовому уряді Сорайа Саєнс де Сантамарія.

Парламент Каталонії схвалив план по виходу автономної області зі складу країни в середу, 27 липня. План, зокрема, передбачає проведення референдуму, повідомляє BBC.

Раніше голова парламенту Каталонії Форкадель і міністр закордонних справ Рауль Ромева заявляли, ворожість з боку Мадрида не залишила Каталонії ніякого вибору, окрім як почати займатися питанням своєї незалежності. Як доказ своїх слів про "ворожість" Мадрида, Форкадель нагадала про недавній скандал, який розкрив, що міністр внутрішніх справ Іспанії Хорхе Фернандес Діас і голова антикорупційного бюро Каталонії Даніель де Альфонсо обговорювали можливість переслідування каталонських політиків, які виступають за незалежність.

Нагадаємо, що в минулому році Конституційний суд Іспанії призупинив дію резолюціїпарламенту Каталонії про вироблення плану дій, спрямованих на досягнення незалежності регіону до 2017 року. Після цього каталонське уряд пообіцяв продовжити боротися за незалежність.Загрузка...

Оставьте первый комментарий