Україна не зможе швидко повернути викрадені екс-президентом-втікачем Віктором Януковичем гроші. Передовсім це пов'язано із тим, що на сьогодні не доведена вина колишнього президента.

Таку точку зору висловив юрист і економічний експерт Андрій Вигиринський і додав, що Україна не має жодного обвинувального висновку, за допомогою якого можна було б запустити спецконфіскацію коштів.

"На сьогодні можна говорити про різні цифри. Петренко зазначає цифри і в 30, і в 40 мільярдів доларів, еквівалент вивезених коштів, але в нас немає на сьогодні жодного прецеденту, жодного обвинувального судового рішення по справах так званого оточення Януковича чи безпосередньо з приводу самого екс-президента, які б давали можливість у законний спосіб направити рішення суду, вирок суду до іноземних органів юстиції — для його виконання в частині конфіскації коштів, які там заморожено чи арештовано на рахунках за кордоном", - повідомив Вигиринський і додав, що також важливо розділити звинувачення, за якими б могли повернути кошти.

"Є поняття збитків, є поняття вкрадених коштів, і є поняття фактичних, які ми маємо на сьогодні. На сьогодні ми маємо дійсно таку ситуацію, коли немає обвинувального висновку і немає конфіскованих коштів", - зазначив експерт для радіостанції "Голос столиці".

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що столичний Печерський суд дозволив заарештувати колишнього президента-втікача Віктора Януковича.Загрузка...

Оставьте первый комментарий