ГПУ розпочало справу за наклеп на Медведчука фото

Сьогодні, 28 січня, прес-служба громадського руху "Українського вибору", лідером якого є Віктор Медведчук, опублікувала заяву про початок кримінального провадження щодо народного депутата України Андрія Левуса.

"Генеральна прокуратура України розпочала досудове розслідування в рамках кримінального провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення народним депутатом Левусом про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в особливо тяжкому злочині", - йдеться в повідомленні.

Заяву до ГПУ написав Василь Німченко, представник "Опозиційного блоку". Він стверджує, що нібито протягом 17-21 грудня 2015 року Левус у своєму фейсбуці звинуватив "Український вибір" у проведенні сепаратистських з'їздів і зажадав арешту Медведчука.

Німченко називає звинувачення Андрія Левуса неправдивими і, у свою чергу, в зверненні до Генеральної прокуратури навів факти, що свідчать про те, що народний депутат України Андрій Левус сфабрикував докази проти Віктора Медведчука і Українського вибору", - повідомляє прес-служба руху.

У свою чергу, Андрій Левус на своїй сторінці Facebook так відреагував на ініційоване проти нього кримінальне провадження: "ГПУ на прохання Медведчука та Оппоблоку оперативно відкрила провадження проти мене. Цікаво, що я звернувся до ГПУ набагато швидше перевірити причетність Медведчука до проведення сепаратистських форумів, які проходять в Києві,Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Одесі. Саме це і обурило Медведчука. Відповіді на моє звернення немає. Замість неї - кримінальне провадження проти мене. Отже, ГПУ прикриває сепартистів і кума Путіна і готова саджати тих хто проти них бореться".Загрузка...

Оставьте первый комментарий