Главные события осени фото

70-та сесія Генеральної Асамблеї ООН
Нью-Йорк, США, 15 вересня

Чи не найголовніша політична подія осені. Експерти прогнозують, що саме під час цього заходу можуть перетнутися Путін та Обама. Офіційних заяв про зустріч немає. Владімір Путін планує бути присутнім на ювілейній сесії.

12-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії
Київ, Україна, 10-12 вересня

Найбільша на Сході Європи платформа публічної дипломатії з розробки стратегії розвитку України та Широкої Європи і сприяння євроінтеграції України, де беруть участь керівники світових держав та урядів.

Саміт G20
Анталія, Туреччина, 15 – 16 листопада

Щорічна зустріч лідерів світової економіки щодо ключових питань економічної та фінансової політики. Цього року буде 10-й, ювілейний саміт.
Минулого року на саміті G20 в австралійському Брісбені ситуація в Україні та агресія з боку Росії посунули на другий план дискусії щодо світового економічного зростання. А після саміту – ні один із політиків не сів за один стіл з Путіним. Чи будуть обговорювати українське питання на цьому саміті офіційно – поки не відомо.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ)
8 жовтня, 2015, Київ

Постійно діюча дискусійна платформа, учасники якої формують нову стратегію технологічної, соціальної та економічної модернізації України. Минулого року подія зібрала близько 700 представників ділових, експертних і суспільних сфер. Близько 50-ти спікерів з різних країн світу
Тема 2015: Україна – із третього світу – в перший: реальні інструменти економічного розвитку.

ХІІІ Міжнародний форум «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»
Київ, 22-24 вересня 

Захід, присвячений вирішенню практичних завдань з модернізації та розвитку паливно-енергетичного комплексу України, процесам реалізації інноваційно-інвестиційних проектів, зростанню ділової активності в енергетичному секторі, розвитку міжгалузевої та виробничої кооперації, консолідації професійних учасників ринку.Загрузка...

Оставьте первый комментарий