Геращенко зробив шокуючу заяву по Донбасу


11.01.2017 19:34:00Кількість бойовиків, які входять до регулярних російських військ на Донбасі б'є рекорди, адже до складу фейкових терористичних республік увійшло до 30-40 тис осіб.

Про це повідомив член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко і додав, що сепаратисти використовують спеціально навчених громадян для ведення військовиї провокацій.

"За оцінками нашого Генерального штабу у другому ешелоні стоять 4-5 тисяч сил російських, але на передньому краю використовуються або навчені громадяни України, сепаратисти, колабораціоністи з російськими військовими радниками, або використовуються досі добровольці з Російської Федерації, які одурманені пропагандою приїхали на Донбас. Вони всі отримують заробітну плату, яка сплачується з російських джерел", - повідомив нардеп для видання "Радіо Свобода".

На переконання Геращенка, від 30 до 40 тисяч осіб навчені, з них створені "збройні сили" так званих "ДНР" і "ЛНР", при безпосередній участі російських військових радників, які озброєні повністю Російською Федерацією, їм надана  військова техніка.

Нардеп також запевнив, що Росія зазнала вже на багато сотень мільярдів збитків від режиму економічних санкцій, крім того Крим і авантюра з окупацією частини Донбасу обходиться Росії вкрай дорого.

"Це відсутність розвитку, це відсутність доступу до нових технологій, обструкція на світовому рівні, відсутність залучення інвестицій і розвитку", - додав народний депутат.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Безсмертний викрив кремлівський план із Савченко.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров