Чинний мер Геннадій Труханой отримує абсолютну підтримку одеситів на виборах міського голови Одеси, його результат 51,64% голосів виборців. Такі дані паралельного підрахунку голосів наводить "Опора". Друге місце посідає Олександр Боровик – з результатом 24,78.% голоси виборців. Третій в перегонах – Едуард Гурвіц (8,45%).

Заступник голови фракції БПП в парламенті Ігор Кононенко заявив, що вони будуть відстоювати результати одеських виборів у судовому порядку, якщо будуть виявлені факти порушення та фальсифікацій, повідомив Інтерфакс.

Крім того, за даними паралельного підрахунку голосів, на виборах до Одеської міської ради, серед партій найбільшу кількість голосів здобуває партія чинного мера «Довіряй ділам» (32,86%). Друге місце з майже вдвічі меншим результатом посідає «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – підтримка 17,46%. Третє місце в перегонах – партія «Опозиційний блок» із результатом у 14,49% (37 800 виборців).

Також долають 5% виборчих бар’єр ще дві партії: «Українська морська партія» – 6.94%, а також Об’єднання «Самопоміч» (5.45%)». Політична сила Юлії Тимошенко ВО »Батьківщина» не подолала виборчий бар’єр, фінішувавши з результатом у 4,52%.Загрузка...

Оставьте первый комментарий