Геннадій Труханов стає мером Одеси в першому ж турі
Чинний мер Геннадій Труханой отримує абсолютну підтримку одеситів на виборах міського голови Одеси, його результат 51,64% голосів виборців. Такі дані паралельного підрахунку голосів наводить "Опора". Друге місце посідає Олександр Боровик – з результатом 24,78.% голоси виборців. Третій в перегонах – Едуард Гурвіц (8,45%).
Заступник голови фракції БПП в парламенті Ігор Кононенко заявив, що вони будуть відстоювати результати одеських виборів у судовому порядку, якщо будуть виявлені факти порушення та фальсифікацій, повідомив Інтерфакс.
Крім того, за даними паралельного підрахунку голосів, на виборах до Одеської міської ради, серед партій найбільшу кількість голосів здобуває партія чинного мера «Довіряй ділам» (32,86%). Друге місце з майже вдвічі меншим результатом посідає «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – підтримка 17,46%. Третє місце в перегонах – партія «Опозиційний блок» із результатом у 14,49% (37 800 виборців).
Також долають 5% виборчих бар’єр ще дві партії: «Українська морська партія» – 6.94%, а також Об’єднання «Самопоміч» (5.45%)». Політична сила Юлії Тимошенко ВО »Батьківщина» не подолала виборчий бар’єр, фінішувавши з результатом у 4,52%.
Подпишитесь на наш канал в TELEGRAM
Самые читаемые

Франция против Фийона: французы требуют, чтобы политик отказался от выборов
Скандал с женой Фийона набирает силу […]

Названо лауреатів нагороди «Лідер року»
Напередодні Дня Незалежності України нагородили кращих представників бізнес-спільноти. […]

Обама провел зарядку для сторонников Демпартии на предвыборном митинге
Президент предложил собравшимся "немного поприседать" вместе с ним […]

Німеччина виділила 1 млн євро на підтримку постраждалих від війни на Донбасі
Про це повідомили в посольстві Німеччини в Україні. […]

Центризбирком запустил новый сайт в тестовом режиме
Он полностью заменит предыдущий, созданный еще в 2004 году. […]
Оставьте первый комментарий