«Фаворити Успіху – 2015» будуть нагороджені 19 травня фото
19 травня 2016 року в концерт-холі «FreeДом» відбудеться XIII урочиста церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху» в Україні.

На 13-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі «Фаворит Успіху – 2015» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах діяльності.

Дослідження громадських уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у понад 500 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 35 тисяч людей з усіх регіонів України.

Святкове шоу відбудеться за участю переможців блоку номінацій «Шоу-бізнес». Так, у номінації «Чоловічий гурт року» найкращою за думкою Інтернет-аудиторії стала група Люм’єр, а в номінації «Співачка року» онлайн-спільнота втретє обрала Аіду Ніколайчук. Другий рік поспіль Хассан та Мар’ян з дуету RIZUPS отримують визнання і статус Народного Фаворита завдяки гарячій підтримці своїх шанувальників, а найкращим жіночим дуетом року на думку експертного журі були визнані близнючки Анна-Марія. Також переможців конкурсу вітатимуть зі сцени юні таланти Настя Петрик та Яна Гурульова, шоу-балет Foresight а також інші артисти і яскраві особистості. Шоу-програму XIII церемонії звично проведе популярний телеведучий Павло Костіцин.

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-сервісів, торговельним і розважальним столичним закладам, закладам краси і здоров’я, компаніям сфери обслуговування та доставки, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Окрім концертної програми і вручень медалів «Фаворит Успіху – 2015», відбудеться розіграш призів від десятка призових спонсорів, в числі яких L’Oreal Paris, Brocard і сертифікати для командного проходження захоплюючих квестів в реальності «Клаустрофобія». (Для участі в лотерейному розіграші гостям необхідно буде мати візитку.)

Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і переможців, «Фаворитів Успіху – 2015» — по електропошті awarding2015@favor.com.ua і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

  Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх 550 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що в відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку товарів і послуг та довіри споживача до торгових марок, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Рейтинги абсолютно публічні, а переможці є в кожній номінації, а їх більше п’яти сотень. Але на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю. Щоби таким чином підкреслити статус бренду як найкращої рекомендації та подякувати суспільство за висловлену довіру.»Загрузка...

Оставьте первый комментарий