Експерт викрив справжню суть статті Пінчука


11.01.2017 16:45:00Стаття українського олігарха Віктора Пінчука в американському виданні Wall Street Journal з так званими " болісними компромісами"  для України не має нічого спільного саме з компромісами, а, швидше, тут йдеться про односторонні поступки.

Таку точку зору висловив головний редактор проекту BlackSeaNews, кримчанин Андрій Клименко і додав, що Пінчук міг написати цю статтю з двох причин.

"Є дві складові причин її появи. Перше. Головне не те, як почати розмову, а те, як з неї вийти. Пінчук таким чином фактично нагадує Трампу, що вони знайомі. Він розповідає всьому світу, що він знайомий з Трампом і навіть вмикав його по скайпу на одному з своїх форумів YES. Друге. Безумовно, подібного роду речі є певною мірою зондажем — офіційних думок, громадської реакції. Не може не викликати інтерес те, що це вже другий потужний зондаж на цю тему. Перша спроба промоніторити реакцію була тоді, коли свої заяви зробив Кіссінджер. Його слова майже ідентичні тому, що написав Пінчук. Можна зробити припущення, що великі ділові круги стомились від війни і санкцій. Ці кола є, як в РФ, так і поза нею. Вони намагаються розпочати роботу з денонсації санкцій, а зробити це можна лише за умов того розкладу, який описав Пінчук. Чесно кажучи, я думаю, що готується не Мінськ-3, а Мюнхен-2017", - повідомив Клименко у коментарі виданню "День".

У той же час, журналіст Іван Капсамун пише, що є всі підстави вважати,  що РФ добровільно не залишить окуповані території. І стосується це не лише Криму, а й Донбасу, де вже давно сформований потужний військовий анклав.

" Важко уявити, що Кремль добровільно виведе або залишить масу техніки разом з бойовиками. Отже мета Путіна — державність України. Тож про які "компроміси" може бути мова? Очевидно, що йдеться не про компроміси, а про односторонні поступки. І ті, хто нашіптує всілякі навіювання щодо примирення, виступає зовсім не за мир, а за "договорняк". Персона Пінчука в цьому плані досить показова. Це не просто один з найбільших представників олігархічної системи України, це зять екс-президента Леоніда Кучми. Останній, до речі, як тільки Кремль окупував кримський півострів буквально одразу (в травні 2014-го) заявив: "Крим ми вже втратили, і я вважаю, що повернути його нереально, адже Росія пішла ва-банк", - пише журналіст.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського,5 повідомляло, що російський президент Володимир Путін хоче захопити всю Україну.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров