Експерт розповів про план відходу Путіна з Донбасу


07.10.2017 18:01:00Військовий експерт не відкидає варіант подальшої ескалації конфлікту на Донбасі.

Введення миротворчого контингенту ООН на окуповану територію Донбасу може стати основою для виведення російських військ і стабілізації ситуації у регіоні. Про це в інтерв'ю «Апострофу» розповів військовий оглядач Юрій Карін.

«Давайте подивимося, чим закінчиться історія з введенням миротворчого контингенту на Донбас. Якщо вона обумовлена з Путіним в якості виходу з Донбасу з красивим обличчям з дуже поганої для нього ситуації, то ця історія може мати місце. З іншого боку, як будь-який пошук методів мирного вирішення конфлікту, це досить довгий шлях», - заявив експерт.

Також експерт зазначив, що незважаючи на миротворчі ініціативи Росії, не варто відкидати варіант подальшої ескалації конфлікту.

«Швидше, триватимуть спроби розхитування ситуації на всіх рівнях і у всіх галузях. Військового вирішення російських забаганок немає. Але виключати не можна нічого, і потрібно бути готовими до всього», - сказав Карін.

Нагадаємо, раніше ІА Грушевського,5 повідомляло, що Волкер прокоментував відміну антиросійських санкцій.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров