Колишній президент-втікач Віктор Янукович своїми заявами лише спробує розгойдати внутрішню стабільність в Україні, оскільки він не говорить нічого нового, а лише озвучує кремлівський план, який російська агентура вкладає в його вуста.

Таку думку висловив політтехнолог Яростав Макітра і додав, що Януковичу не вдастся уникнути відповідальності за злочини, здійснені в Україні.

"Така ситуація непроста в Україні дозволяє йому впливати на інформаційний простір в нашій країні, закидаючи такого різного роду тези, мовляв я ні при чому, я нічого не було, я нічого не бачив, нічого не знаю", - повідомив Макітра для радіостанції "Голос столиці".

За його словами, вірити заявам Януковича підстав не має, оскільки він виконує вказівки Кремля щодо дестабілізації політичної ситуації в Україні.

"Всерйоз сприймати слова Януковича — це собі не вірити. І взагалі, Янукович нічого не говорить, він просто озвучує те, що йому напишуть. На жаль, він так робив уже останні місяці свого президентства, як мінімум. Тобто це просто спроба вплинути на ситуацію в Україні, більше внести дестабілізації", - додав експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що згода Росії на допит Віктора Януковичабула частиною нової операції.Загрузка...

Оставьте первый комментарий