Українського президента Петра Порошенка навмисно прибрали з екранів телевізорів через те, що його політичний рейтинг падає з кожною появою на телебаченні.

Таку точку зору висловив аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк і зазначив, що навіть новорічна промова Порошенка була дуже короткою.

"На жаль, нині доводиться констатувати той факт, що Петро Порошенко стає певною мірою "токсичним". І ми бачимо, що він починає відсторонюватися від ЗМІ. Тобто дає "перепочинок" для громадян, для політичних опонентів, міжнародних партнерів – він як би йде в тінь. Так він, мабуть, повинен вести себе принаймні на період зимових свят, або навіть до кінця січня. Швидше за все, українці помітили й те, що навіть у традиційному новорічному привітанні Порошенко мінімізував свою присутність. Адже не було як такого традиційного звернення до громадян. В основному президент намагався акцентувати і змістити увагу на досягнення, перемоги України на міжнародній арені і на внутрішньому полі",- повідомив Октисюк для видання "Апостроф".

За його словами, зараз можна спостерігати ситуацію, коли Порошенко починає дратувати багатьох українців.

"Взагалі, у нас в країні традиційно всі президенти починають втрачати рейтинги ближче до екватора терміну. Рейтинг Порошенко не є в цьому випадку винятком – він теж починає валитися. Тобто пауза, яку він взяв, цілком виправдана", - додав експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що кремлівський реванш "лівих" з тріском провалився.Загрузка...

Оставьте первый комментарий