Експерт назвав сценарій швидкого звільнення Донбасу


12.08.2017 20:50:00Народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук заявив, що РФ і бойовики Донбасу бояться наступу української армії.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

За словами нардепа, про це свідчить обладнання укріпрайонів в глибокому тилу незаконних збройних формувань.

"Ми бачимо і на практиці, що на тому ж Новоазовському напрямку ще рік тому були обладнані два повноцінних укріпрайону, тобто райони оборони. Ми бачимо, що такі ж райони оборони створюються в глибокому тилу, фактично, у бойовиків – район Макіївки, туди, на Шахтарськ, у Луганській області - південь Стаханова", - говорить Тимчук.

Як він сказав бойовики побоюються, що українські війська "двома ударами" витіснять їх на територію Росії.

"Вони тому і чіпляються, створюють цілі райони оборони як раз із-за того, що дуже сильно бояться, що Збройні Сили України проведуть таку операцію і на протязі, думаю, 5-6 днів вийдуть на кордон Російської Федерації", - сказав нардеп, додавши, що при оптимістичному сценарії це може статися ще швидше.

Також Тимчук зазначив, що бойовики не зможуть провести успішну наступальну операцію без допомоги російських кадрових військ. Він додав, що в зоні АТО українська армія має чисельною перевагою.

"Якщо говорити про баланс сил ЗСУ мають, я б сказав, надлишковими силами, навіть за тактичним нормативами – 1:3 оборонявся проти наступаючої сторони. На стратегічному рівні співвідношення може бути навіть 1:1,5", - підкреслив нардеп.

Він вважає, що наступ української армії на Донбасі є питанням політичної волі, але, каже Тимчук, українська влада пов'язана в діях "мінським процесом".

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Крим повернеться до України у єдиному випадку.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров