Росію потрібно позбавити права голосу в ПАРЄ до тих пір, поки вона не покине незаконно анексований Крим. Крім того, новий галва Ради Європи все ж таки симпатизує російській стороні.

Про це заявив колишній віце-президент ПАРЄ Горан Ліндблад і додав, що він особисто голосував за позбавлення Росії права голосувати у Раді Європі.

"ПАРЄ – це організація, спрямована на діалог, на відкриту дискусію. Тому зрозуміло, що вони (делегати в організації) мають домовлятися між собою. Ще у 2008 році я голосував за те, щоб позбавити Росію права голосу, коли було скоєно напад на Грузію. На той час це рішення не було прийнято. А те, що зараз відбувається… Дійсно, нинішній президент ПАРЄ – людина, яка має доволі близькі зв’язки з Росією і проросійські погляди. Я бачив, як Леонід Слуцький (голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ. – Ред.) дарував йому величезну картину, розумію, що він має певні дружні взаємини. Мені здається, не треба обмежувати участь Росії у з’їздах, роботі організації, але потрібно позбавити її права голосу, доки Крим не буде повернуто Україні. Це моя особиста думка", - повідомив Ліндблад в інтерв'ю виданню "Главком".

Також колишній віце-президент ПАРЄ зазначив, що декомунізація в Україні може викликати негативну реакцію у громадян. На думку Ліндбланда, краще займатись інформаційним роз'ясненням історії, аніж забороняти комуністичні символи.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що екс-мінстр закордонних справ Володимир Огризко пояснив різкі заяви Києва проти політики Кремля.Загрузка...

Оставьте первый комментарий