Дружина Юрія Бойка володіє маєтком під Києвом на кількох гектарах фото

На дружину голови фракції "Опозиційного Блока" Юрія Бойка записано 2,65 га землі у селі Вишеньки під Києвом. Про це стало відомо з Публічної кадастрової карти, пишуть Наші гроші.

Як вказано у кадастрі, Віра Бойко має у приватній власності п’ять земельних ділянок загальною площею 1,50 га.
Крім того, ще одна ділянка на 1,15 га вздовж берега Дніпра перебуває у неї в оренді. Згідно з даними Публічної кадастрової карти, орендована ділянка має призначення "сінокосіння й випасання худоби".

На самого ж голову фракції "Опоблоку" записано ще 0,06 га землі.

На цих ділянках розташований житловий будинок з власним озером та додатковими будівлями. Проnе у Реєстрі нерухомості відсутня інформація про власників будинку.

 
Дані Публічної кадастрової карти 
NASHIGROSHI.ORG

За даними кадастрової мапи, зазначені вище земельні ділянки розташовані в межах 7,96 га, на які свого часу була оформлена оренда у ТОВ "Ексімгруп Лімітед". За інформацією програми "Знак оклику", компанія отримала землю у 2001 році від Гнідинської сільської ради. В межах прибережної зони нібито мали облаштувати колективні сади, однак натомість на території дачного кооперативу почалася забудова приватними будинками, вихід до Дніпра для місцевих мешканців перекрили.

На момент землевідводу співвласником "Ексімгрупа" був Тарас Довгий – дядько екс-секретаря Київради, а нині народного депутата Олеся Довгого.

За даними Реєстру нерухомого майна Віра Бойко також має маєток в селі Іванковичі Київської обл. загальною площею 445 кв м (житлова – 177 кв м).

Згідно з даними декларації за 2014 рік, дохід Юрія Бойко склав 161 тис грн., родини 8,51 млн грн. Зокрема члени родини отримали перерахування з Росії на суму 809 тис грн.

Щодо нерухомості, Юрій Бойко володіє двома земельними ділянками розміром 0,19 га і 0,06 га, житловим будинком на 30 кв м, квартирою на 113 кв м та гаражем на 20 кв м. Члени родини Юрія Бойка мають земельні ділянки 1,72 і 2,15 га, будинок розміром 445 кв м, квартири 226  і 220 кв м та гаражі 19 і 15 кв м.

Раніше журналістка Христина Бердинських отримала повідомлення з погрозою щодо публікації по "Київгазу". В журналі "Новое время" вийшов її матеріал, де зокрема згадувалося про ПАТ "Київгаз", головою правління котрого є зять Юрія Бойка – Сергій Горовий, а очільником дочірнього підприємства "КиївГазЕнерджи", є Владислав Красавін, відомий як помічник на громадських засадах нардепа Юрія Бойка.Загрузка...

Оставьте первый комментарий