До іспитів на посади суддів Верховного суду будуть допущені не всі кандидати


11.01.2017 14:58:00Лише 563 особи з 800 охочих кандидатів у судді Верховного суду України були допущені вищою кваліфікаційною комісією суддів України до іспитів. 

Про це заявив член комісії Андрій Козлов на брифінгу.

«Сьогодні має бути засідання кваліфікаційної комісії, на якому буде затверджено проведення цих процедур (тестування та іспит – ред.). За нашою інформацією, 30 січня – проведення тесту і 2 лютого планується проведення практичного завдання», – розповів Козлов.

Стосовно ймовірності суб’єктивізму в оцінці відповідей кандидатів під час випробувань Козлов зазначив: «Якщо хід думок судді в мотиваційній частині буде розумним, справедливим, адекватним, пропорційним, і він призводить до результату, то членам комісії доведеться писати свій варіант, щоб обґрунтувати, що кандидат не правий».

Максимальна кількість балів за практичне завдання складає 120 балів.

Вже у березні 2017 року склад Верховного суду України буде оновлено, про це заявив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков. Найбільшим попитом серед кандидатів, за словами Козьякова користуються Касаційний кримінальний та цивільний суди. Натомість менше заявок надійшло до Касаційного господарського та адміністративного суду.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров