Державне підприємство "Артемсіль", порушуючи закон, веде торгівлю з Л\ДНР фото
На нараді з «главами адміністрацій» міст окупованих районів Луганської області в. о. міністра інфраструктури і транспорту самопроголошеної «ЛНР» Дмитро Гноєвий повідомив, що ДУП «Луганський автодор» заготовив майже 70% піску і 90% солі, необхідних для відсипання доріг взимку.

«На сьогоднішній день 8700 кубічних метрів заготовлено піску -. це, орієнтовно, 67% від необхідного (обсягу) і 90% солі - це 1126 тонн», - повідомив Гноєвий.

Щомісячна потреба дорожньо-експлуатаційних служб самопроголошеної «ЛНР» - 600-900 тонн технічної солі. Виробником технічної солі є підприємство «Артемсіль», яке знаходиться на контрольованій українськими військами території.

Продаж солі з заводу побудований таким чином: «Артемсіль» відпускає товар компаніям-посередникам. Найбільший її покупець – «Торговий дім «Артемсіль». У 2015 році ця фірма купила половину від усіх обсягів технічної солі, видобутих на підприємстві.

За інформацією військового експерта Д. Снєгирьова, з аналітичного відділу ГІ «Права Справа», відвантаження технічної солі виробництва «Артемсіль» на територію самопроголошеної «ЛНР» відбувається на залізничній станції «Красний Лиман», яка входить до складу Південної залізниці. Залізнична станція розташована у місті Лиман Донецької області. Це - позакласна двостороння сортувальна станція.

Нагадаємо, м. Лиман Донецької області знаходиться на території, яку контролюють Збройні сили України.

Читайте також - Савченко готова вести переговоры с боевиками как «депутатами ЛНР/ДНР»


Загрузка...

Оставьте первый комментарий