Делегація ВР на чолі із Гройсманом вилетіла у Брюссель на український тиждень в Європарламенті


Голова Верховної Ради України вирушив до Брюсселя на запланований на понеділок, 29 лютого, український тиждень в Європейському парламенті, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Вилітаю в Брюссель, де завтра відбудеться вперше в історії український тиждень в Європейському парламенті", - написав він у своєму акаунті в одній із соцмереж.

Водночас у прес-службі Апарату Верховної Ради України повідомили, що В.Гройсман розпочав візит до Королівства Бельгія та Королівства Нідерланди разом із лідерами фракцій, головами комітетів, народними депутатами України та працівниками Апарату Парламенту розпочав візит до Королівства Бельгія та Королівства Нідерланди.

"Програмою візиту передбачено зустрічі голови Верховної Ради України В.Б.Гройсмана з керівником Місії з оцінки потреб, колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом, із заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, віце-президентом Європейської комісії щодо зони євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом", - поінформували в прес-службі.

Перед початком конференції відбудеться розширена дискусія щодо висновків і рекомендацій звіту місії Європейського парламенту, яку очолює П.Кокс, за оцінкою потреб Верховної Ради України.

Також заплановано прес-конференцію голів депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України та співголови координаційної групи Європарламенту з питань підтримки демократії і координації виборів Андрія Пленковича.

"За результатами дискусій планується підписання Угоди про співпрацю в адміністративної сфері між Спільним секретаріатом Європейського парламенту та Апаратом Верховної Ради України", - інформують у прес-службі.

Крім цього, йдеться у повідомленні, 2-3 березня В.Гройсман планує зустрітися з Головою Нижньої палати Парламенту Королівства Нідерланди К.Аріб (Khadija Arib) та першим віце-президентом верхньої палати (сенату) парламенту А.Х.Фліерманом (Anne Flierman), прем’єр-міністром Марком Рютте (Mark Rutte) і членами комітетів у закордонних справах нижньої і верхньої палат парламенту.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий