Протягом минулого року Російська Федерація створила двадцять п’ять дивізій і п'ятнадцять військових бригад, також Росія збільшила на десять тисяч особовий склад військових. Усі ці фактори разом вказують на те, що Путін готується до нового витка війни не лише в Україні, але й у Білорусії та Прибалтиці.

Про це йдеться у статті видання Online.ua.

Автори наводять чотири докази того, що Росія готується до більш широкомасштабної війни з Україною. Йдеться, зокрема про те, що за два останні роки Кремль створив першу гвардійську танкову армію, сорокову армію і восьму армію, розгорнувши їх по всій території кордону з Україною. 

Крім того, зі Штабу восьмої армії, яка розміщена у Ростові-на-Дону, РФ за бажання може завдати удару по Кавказу або ж Білорусі, до якої звідти можна швидко перенести війська.

Ще одним із доказів є створення в РФ чотирьох нових дивізіонів, зокрема, 150-ї мотострілецької дивізії, 10-ї бронетанкової дивізії і третьої механізованої дивізії, а також і 144-ї мотострілецької дивізії неподалік від Смоленська. Усі їхні штаб-квартири розташовуватимуться поряд із українським кордоном.

Окрім того, 20 російська армія була також переміщена ближче до України, дислокувавшись у Воронежі. Фактом військових намірів Росії також є і заплановані цього року навчання «Захід-2017», наслідком яких може стати широкомасштабне вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло проголовні загрози, які нестимуть Україні навчання «Захід-2017».Загрузка...

Оставьте первый комментарий