Чому комуналка для українців знову зросте


11.01.2017 19:19:00Українцям варто готуватися до чергового етапу подорожчання комунальних послуг і не виключено, що їх вартість стрибне слідом за падінням національної валюти.

Таку точку зору висловив експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко, зауважуючи при цьому, що комуналка дорожчає в Україні доволі циклічно.

"Я думаю, що буде подальше подорожчання. У нас виходить така певна циклічність. У нас подорожчання електроенергії тягне за собою подорожчання всіх інших комунальних послуг. Подорожчання всіх інших комунальних послуг та електроенергії спричиняє подорожчання опалення, водопостачання і так далі. Тобто ми маємо такий безперервний циклічний потік, в який ми потрапили і весь час змушені отримувати ось такі проблеми і такі збільшення навантаження на житлово-комунальні послуги", — пояснив Голубенко в ефірі радіостанції "Голос столиці".

Експерт також упевнений, що подальша девальвація нацвалюти негативно відіб'ється на "комуналці", додатково провокуючи її подорожчання.

"Не забувайте, що все залежить від вартості ще і національної валюти, адже у нас уряд і НКРЕ прив'язали фактично вартість енергоресурсів до вартості її закупівлі, а закупівля здійснюється як правило за кордоном, і здійснюється за валютні кошти. Звичайно, курс гривні також впливає на ці речі", — зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Володимир Гройсман назвав підвищення пенсій українцям пріоритетним завданням на наступний рік.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров