Чиновник – хабарник відновлений на посаді – Печерський суд фото

Як повідомляє «Дзеркало тижня», Печерський суд Києва ухвалив рішення, що Ярослав Кашуба, спійманий у вересні минулого року на хабарі в 622 тис. грн, повинен бути поновлений на посаді глави Держслужби зайнятості.

Міністр соціальної політики Павло Розенко, в коментарях до цього рішення, заявив: «На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 роки я його повинен поновити на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і так як ніяких судових розглядів у цій справі немає, він повинен повернутися на роботу».

Міністр відмітив: «Ніякого судового розгляду справи про хабарництво немає. Як реагувати на цю ситуацію? З одного боку є факти, які бачили і я, і всі інші, з іншого боку - немає ніякого продовження у цієї справи. Зате є рішення суду про те, що я зобов'язаний відновити Кашубу на посаді голови Державної служби зайнятості».

Як зазначив Міністр Розенко, особисто він відмовляється відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою.

Нагадаємо, що 11 вересня 2015 року співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою затримали голову Державної служби зайнятості Ярослава Кашубу. Він був затриманий у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара в розмірі 622 тисяч гривень.

За версією СБУ, "чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба. В протиправних схемах він використовував підлеглих, які змушували підприємців платити" данину "за перемогу в тендерах". Через кілька днів після інциденту міністр соціальної політики Павло Розенко звільнив усіх керівників Державної служби зайнятості.Загрузка...

Оставьте первый комментарий