Через посаду в уряді Павленко виключений з фракції  фото

Фракція «Самопоміч» виключає зі своїх лав міністра Олексія Павленко. Про це рішення офіційно заявив Олег Березюк, голова фракції.

На фракційній сторінці в Фейсбуці опублікована офіційна заява: "Корупція заразлива. Олексій Павленко більше не представляє Об’єднання "Самопоміч". Те, що відбувається в Кабміні, руйнує парламентську демократію в Україні. Позиція “Самопомочі” залишається незмінною – звільнити клептократичний уряд на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та сформувати новий склад Кабміну. Кандидатура Прем’єра та нових урядовців повинні відповідати викликам, що стоять перед країною. Змова клептократів проти суспільства не має майбутнього."

Важливо відзначити, що фракція вимагає відставки уряду на чолі з Арсенієм Яценюком та формування нового Кабміну. Депутати вже неодноразово заявляли, що їх не влаштовує кандидатура прем'єра та його команди.

Нагадаємо, що 27 січня Олег Березюк заявив про те, що Рада партії ухвалила рішення про відкликання міністра АПП Олексія Павленка. Причиною цього стала саме особа прем'єра Арсенія Яценюка. На думку партії через Павленко не може нормально керувати міністерством, через хибність позиції усього Кабміну.

Реакція Павленко була трохи здивована, бо він назвав таке рішення партії несвоєчасним, але заяву про відставку написав. 29 січня Павленко подав свою заяву у Верховну Раду. Тоді міністр заявив, що вражений рішенням партії, бо його робота завжди високо цінувалась.

Вже 4го лютого, під час засідання уряду, Олексій Павленко разом з трьома іншими міністрами відкликав свою заяву. Крім, Павленко, в уряді вирішили залишитись : міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі і міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Павленко заявив, що його рішення вмотивоване бажанням завершити реформ і у нього є певні умови для своєї роботи в уряді.

"Перше, я проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ як з боку партії, фракції та окремих депутатів. Друге, я буду наполягати на завершені усіх розпочатих процесів у сфері дерегуляції, реформи харчової безпеки, земельної реформи, прозорої аграрної приватизації, оновлення кадрового потенціалу та подальшої боротьби як з російською економічною агресією, так і продовження спільної інтеграції в європейський ринок. Якщо ці принципи не виконуватимуться, ми не працюватимемо", - відзначив він.

Щодо виключення його з фракції, міністр прокоментував: "Я не є членом будь-якої партії і не входжу ні в які партійні органи. У мене немає жодних кулуарних зобов'язань. В мене тільки одна політика – аграрна".


Нагадаємо, що Олексій Павленко очолює міністерство агрополітики з грудня 2014 року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий