Частині українців перерахують пенсії


11.01.2017 20:56:00Частина українців у новому році отримає довгоочікуваний перерахунок пенсійних виплат, зокрема планується осучаснення пенсій та їхнє зростання на, всередньому, 250-300 грн.

Зокрема передбачається, що мінімальний розмір пенсії виросте з 1247 до 1373 гривень.Середній розмір пенсії досягне 2001 гривні. Це на 269,4 гривні більше, ніж у попередньому році. Також пенсії осучаснять. Виплати, за словами віце-прем'єра Павла Розенка, планують підвищити в середньому на 300 гривень п'яти мільйонам українців.

При цьому варто зазначити, що пенсії зростуть не для всіх. Так, індексація не торкнеться пенсіонерів, які отримують більше мінімальної пенсії (на даний момент 1247 гривень) і при цьому продовжують працювати. Про це пише інформаційний портал "На пенсії".

За словами голови Партії Пенсіонерів України Миколи Кукурики, пенсіонери не відчують суттєвого підвищення пенсій, оскільки подальша девальвація національної валюти, зростання вартості товарів та послуг апріорі знівелює зростання пенсійної виплатина на 300 грн.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про заяву віце-прем'єра Павла Розенка, у якій він наголосив, що у країні, де понад 50% населення свідомо відмовляється сплачувати податок від власних доходів, не можуть бути високими пенсії та соціальна допомога.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров