Частині українців обмежили пенсію


03.01.2017 21:02:00Суддям, які перебувають на заслуженому відпочинку, на весь 2017 рік обмежили випалту пенсій розміром 10 740 грн. Відтак, тепер вони не зможуть отримувати високі пенсії, розмір яких в окремих випадках сягав 20-30 тис.грн.

Дана норма діяла протягом минулого року, однак багато суддів у відставці позитивно оспорили її у судах, відстоюючи свою пенсійну виплату.

Обмежили також пенсії і особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених Законом про судоустрій, Законом України"Про прокуратуру" та які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII "Про державну службу", призначені пенсії / щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються. Про це пише видання Ukrainepravo.com.

Повідомляється, що після звільнення з роботи щомісячне довічне грошове утримання виплачується у повному розмірі.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що боргами українців займуться приватні виконавці. Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров