"БПП "Солідарність" представили дані паралельного підрахунку голосів фото

Президентська політична сила представила дані паралельного підрахунку голосів за ‪"БПП Солідарність" на місцевих виборах (дані обласних штабів БПП, станом на 11:00): обласні ради, міські голови.

Член центрального виборчого штабу партії Сергій Таран заявив, що "БПП "Солідарність" обіймає лідерські позиції по всій Україні. Він додав, що паралельний підрахунок голосів, який був проведений у різних регіонах України, доводить, що президентська політична сила підтвердила свої лідерські позиції, що очевидно свідчить про підтримку дій Президента по забезпеченню стабільності та об’єднанню країни.

12065688_1031067710303496_5539419787496704487_n.png

“Нам вдалося уникнути розколу та створення окремих сепаратистських анклавів. Ми маємо безпрецедентно високі результати – і перші місця як на Сході, так і на Заході країни. Особливо хочу відзначити, що “БПП “Солідарність” буде представлена в усіх радах Донецької області, що фактично свідчить про закінчення панування регіоналів – колишніх та нинішніх – і дозволяє подати багаторічний розкол, в якому жила Україна”, – заявив С.Таран.

Інфографіка: БПП "Солідарність"Загрузка...

Оставьте первый комментарий