Російські найманці продовжать провокувати бійців ЗСУ і жодним чином не дотримуватимуться перемир'я, про яке домовились на черговій зустрічі у "Мінську".

Таку точку зору висловив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук і додав, що провокації будуть здійснювати за двома сценаріями і про жодне затишшя мова не йде взагалі.

"У цій ситуації є два важливих фактори: перший – ми можемо очікувати невелике зниження обстрілів, але не повний режим тиші. Тому що російські війська хочуть показати свою активність, оскільки така політика Кремля (до речі, абсолютно некерована, яка не дотримується ніяких правил). Тому заяви і бажання ватажків "ЛНР" і "ДНР" нічого не значать. Останні самі нічого не вирішують. І другий факт: саме під час свят, терористи неконтрольовано ведуть обстріл. Це пов'язано з тим, що вони там "святкують", а потім в неадекватному стані гатят по нашимхбійцях", - повідомив Тимчук для видання "Обозреватель".

За його словами, у всіх без виключеннях випадках, коли були досягнуті домовленності про перемир'я на Донбасі, російська сторона не дотримувалась його умов, посилюючи обстріли українських бійців.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Путін злякався українського наступу на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий