Боровий: Україна поверне Крим за кількох умов


27.08.2017 16:37:00Україна має вибудувати чітку і послідовну стратегію щодо повернення анексованого РФ Криму, однак досі офіційний Київ для цього зробив дуже небагато.

Таку думку Костянтин Боровий висловив в інтерв'ю виданню Politeka.

І після цього, каже Боровий, необхідно починати активну дипломатичну роботу.

Також він зазначив, що зустрічався з лідерами громадських організацій, які займалися блокадою Криму.

Потім був у Москві і Сполучених Штатах, почув, як СБУ каже, що це все ФСБ. Нібито так хочуть завдати шкоди Україні, ці громадські. Що вся ця блокада Криму не вигідна Україні", - говорить Боровий.

"Тому спочатку треба прийняти рішення і потім діяти. Це вже питання до дипломатів і військових — як діяти, в якій послідовності", - додав він.

Як відомо, раніше Боровий зазначив, що глава Кремля Володимир Путін став неадекватним. "Це важкий, хворобливий стан, коли логіка ще є, але вже носить характер псевдологики".

 Російський опозиціонер назвав президента Росії Путіна неадекватним і навів аргументи на захист своєї точки зору. "Він знаходиться в так званому паранойяльном стані. Коли був Петербурзький форум, ми провели аналіз його поведінки і його заяв. Це важкий, хворобливий стан, коли логіка ще є, але вже носить характер псевдологики. Ось приклад дуже простий. Коли Путін міркує про безпеку Росії, про Кореї він не говорить. Він говорить про протоку , в якому з'явилися – раптом! – один американський авіаносець, потім другий, потім на підході третій. Але мовчить про випробування ядерної зброї у Північній Кореї, про випробування ракет. Це типова поведінка хворого в паранойяльном стані, коли у нього виникає власна логіка", - розповів Боровий.

Також він зазначив, що ініціатива Росії щодо репатріації з країни українських біженців передбачає створення підстав для майбутніх конфліктів на окупованих територіях сходу України. Так, ця ініціатива є намаганням "використати українських біженців удруге".

Нагадаємо, в Росії організація "Центр розвитку регіону" виграла президентський грант на реалізацію програми "Репатріація біженців на Донбас", яка передбачає повернення на Донбас із Росії українських біженців.

"Я думаю, що це спроба використати їх вдруге. Вперше раз це було насильницьке переселення російських людей на територію України, щоб змістити національний склад – занадто сильні там були антирадянські настрої. І тепер тих же людей, які вважали за благо виїхати з територій, на які їх насильно переміщали, ще раз використовують для того, щоб закріпити ці райони за Росією або у всякому разі за російським впливом", – пояснив Боровий.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Росія почала виводити свої війська з Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров