Найближчим часом в Україні запрацюють спеціальні іноземні компанії, які займатимуться поверненням боргів українців, а також інвестуватимуть в українські колекторські фірми.

Про це повідомив генеральний директор компанії "Укрборг" Ігор Прихід і додав, що іноземні інвестори масово цікавляться борговими портфелями банків, які перебувають у Фонді гарантування вкладів, а також компаніями із хорошою репутацією, що займаються їх поверненням.

"Просто купити портфель — це головний біль. Його треба вміти конвертувати в гроші. Жоден фонд не зайде просто так, не беручи на борт компанію, що надає послуги по роботі з боргами. Звідси й інтерес до наших колекторів", — повідомив Прихід у коментарі виданню UBR.ua.

За його словами, покупка боргових портфелів — задоволення не з дешевих. Щоб купити заставний портфель — потрібні інвестиції у розмірі не менше, ніж $20 млн. Тому, за його оцінкою, з часом на ринку залишиться невелика кількість компаній з іноземними інвестиціями і декілька структур, які залишаться працювати з банками на комісійних умовах.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що українці масово забирають гроші з Приватбанку, вимітаючи з рахунків понад 2 млрд.грн. щодня.Загрузка...

Оставьте первый комментарий