Більдт: Путін помилився з Донбасом і розуміє це


11.10.2017 16:23:00Російський президент Володимир Путін розуміє, що помилився на Донбасі, тому пропозиція щодо миротворців є способом знайти можливість для подальшого маневру.

Про це повідомив шведський політик та дипломат Карл Більдт, пише unian.ua.

На думку європейського політика, "з точки зору Кремля, Донбас перетворюється на справжній безлад, повний прорахунок, тягар для Росії, і вони повинні якось вийти з цього безладдя. Крим – інша ситуація. Що повинно бути зроблено? Ми повинні мати амбіційний підхід для виконання Мінських домовленостей", - продовжив викладати своє бачення Більдт.

Як відомо, раніше Більдт у статті для The Washington Post розмірковував про причини такої пертурбації курсу глави Кремля.

Варіант миротворчої місії, яку пропонує Путін, – це, без сумнівів, провальний варіант.

"Він (Путін – "ред") хоче розміщення миротворців уздовж лінії зіткнення між його сепаратистськими силами і рештою України. Це робить конфлікт внутрішнім українським питанням, надаючи прикриття проросійським військовим ресурсам, що там перебувають, і російському контролю над міждержавним кордоном", – пояснює політик.

Очевидно, що президент Росії занепокоєний можливістю озброєння України Сполученими Штатами. Якщо глава Білого Дому Дональд Трамп таки схвалить пропозицію щодо постачання летальної зброї Україні, це вельми ускладнить будь-яку можливість для Росії в майбутньому завдати нового удару по Україні своїми регулярними військами, як вона зробила це в серпні 2014 року і в лютому 2015 року.

Тому, як закликає Більдт, адміністрація Трампа повинна приступити до постачань зброї Україні.

"Чому Україна повинна бути позбавлена права на самозахист?" – риторично запитує автор публікації.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Путін підставив себе заявою про миротворців для Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров