Безсмертний викрив кремлівський план із Савченко


11.01.2017 18:26:00Списки полонених, які оприлюднила нардеп Надія Савченко болісно б'ють по українських громадянах, близькі яких опинились у полоні російських найманців. Крім того, Савченко грає на розкол по лінії відносин між владою та суспільством, вміло нівелюючи при цьому сам процес обміну полонених.

Таку точку зору висловив колишній учасних Тристоронньої переговорної групи по Донбасу Роман Безсмертний, зауважуючи при цьому, що Савченко навіть не розуміє наслідки власних дій.

"Коли пишеш прізвище людини, потрібно розуміти, що за ним стоять долі людські. Сім'я, батьки, діти. Є випадки, коли списку живих значиться мертва людина, в списку мертвих - жива. Як все це пояснити батькам і близьким? Хто візьме на себе відповідальність за це? Хто візьме на себе відповідальність за достовірність цих фактів?", - повідомив Безсмертний для видання "НВ".

За його словами, процес обміну полоненими завжди був дуже складним, однак з часом він почав загострюватися і в Кремлі зрозуміли, що Україну стає складніше дискредитувати у питанні обміну полонених, саме для цього тепер і використовую Савченко - для підриву авторитету України. 

"Стало зрозуміло, що українська сторона абсолютно коректно поводиться, і Кремлю було важливо зірвати процес, дискредитувати українську владу. Росіяни знайшли людину, яку можна було використовувати для торпедування всього переговорного процесу, - Надію Савченко. У цьому ситуації українська сторона повинна діяти чітко відповідно до інтересів Української держави і суспільства. Це не гучні слова. Потрібно робити все, щоб витягнути людей. Навіть з того потенційного негативу, який несуть дії Савченко, потрібно витягти максимум позитиву", - пояснив Безсмертний.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Путін прагне захопити всю Україну, а не лише Крим та Донбас.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров