Байден відвідає Україну 15 січня


12.01.2017 10:59:0015 січня Україну відвідає віце-президент США Джозеф Байден.

Про це повідомляє пресс-служба адміністрації президента.

«15 січня президент України Петро Порошенко проведе двосторонню зустріч з віце-президентом США Джозефом Байденом у рамках його візиту в Україну», – сказано повідомленні.

20 січня Байден завершує своє перебування на посаді. Віце-президентом у команді Трампа стане Майк Пенс.

Нагадаємо, раніше Байден зустрівся з Порошенко у Давосі. х зустріч тривала більше чотирьох годин.

"Ми прийшли до спільного висновку, що альтернативи Мінському процесу не існує. Ми маємо повну підтримку Сполучених Штатів Америки щодо повної імплементації Мінського процесу, який має складову у сфері безпеки. Ми домовилися про скоординовані дії, які повинні забезпечити припинення вогню, обстрілів, безперешкодний доступ представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в пункти зберігання важкої зброї і до кордону. Домовилися про координацію дій щодо активізації звільнення українських заручників ", - написав президент на своїй сторінці.

Також, за словами Порошенко, сторони скоординували дії щодо активізації політичного процесу, включаючи підготовку модальностей виборів на окупованій території відповідно до українського законодавства з широкою участю міжнародних спостерігачів.

Значну увагу було приділено підтримці Сполученими Штатами українських реформ, активізації військово-технічного співробітництва. Президент подякував віце-президента США за допомогу в 23 млн доларів, яка напередодні надійшла в Україну. "Ми домовилися про продовження та активізації цієї співпраці", - повідомив Порошенко.

Співрозмовники також обговорили реформування сектору безпеки і оборони, в чому США активно беруть участь.

Президент України та Віце-президент США говорили і співпрацю в галузі енергетики. "Було чітко зазначено, що проект« Північний потік - 2 »є суто політичним, спрямованим як проти України, так і проти значної кількості держав Європейського Союзу, і ми будемо ефективно діяти, щоб його зупинити", - повідомив Порошенко.

"Це була справжня дружня бесіда країн-партнерів, за що я дуже вдячний Сполученим Штатам", - підсумував Президент.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров