Батько Володимира Гройсмана живе на 2685 гривень у місяць фото

Видання Vlasno.info в сьогоднішньому матеріалі опублікували декларацію батька голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та виявили, що згідно поданим данним Борис Гройсман живе лише на 2 685 гривень у місяць. 

Борис Гройсман є засновником ТОВ «Фірми Юність Плюс». Також він є депутатом Вінницької міської ради 7 скликання. У своїй декларації за 2014 рік він написав, що його дохід за рік склав 32 222 гривень. Виходить, що Борис Ісаакович, живе у місяць на 2 685 гривень.


deklaraciya-borisa-groysmana-1.jpg

Якщо у нього є якійсь інші доходи або йому, наприклад, допомагає фінансово його син, то все це він повинен був указати у своїй декларації, але там тільки одні прочерки.

deklaraciya-borisa-groysmana-3.jpg

deklaraciya-borisa-groysmana-4.jpg

deklaraciya-borisa-groysmana-5.jpg

Вказав у декларації Борис Гройсман, що має автомобіль Toyota Auris 180 2014 року випуску за 313 526 гривень або 12 тисяч доларів. Придбати такий автомобіль, якщо дохід становить у рік 32 222 гривень – нереально. Звідки кошти на такий автомобіль - невідомо, бо у декларації не указані інші доходи.


deklaraciya-borisa-groysmana-2.jpg

– Якщо він не вказав у декларації всі доходи, то це потребує спеціальної перевірки. Її може провести антикорупційний орган. За приховування доходів кримінальної або адміністративної відповідальності не передбачено. За неправильність у деклараціях з цього року була введена кримінальна відповідальність, але вона стосується тільки декларацій в електронному вигляді, а депутати Верховної Ради відстрочили електронне декларування. У статті 172 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» йдеться, що неподання декларації є порушенням . Він її подав, але заповнив не по формі. За це є тільки дисциплінарна відповідальність, – каже медіа-юрист Людмила Панкратова.

Якщо навіть будуть докази, що Борис Гройсман приховав свої фінансові доходи, згідно чинного законодавства він не понесе ніякої кримінальної та адміністративної відповідальності. 


Загрузка...

Оставьте первый комментарий